فروش آنلاین فایل

3 نقطه از گیلان که برای مسافرت بسیار توصیه میشود. | نقاط دیدنی گیلان - اتوبار کیمیا

گیلان یکی از زیباترین استان های ایران است و انتخابی عالی برای مسافرت. این استان پر از جاذبه های طبیعی و مصنوعی است که اگر بخواهیم تمامی آنها را لیست کنیم باید چند صد نام را برای شما ببریم ، اما ۳ مکانی که نویسنده خود تجربه بسیار خوبی از آنها دارد را با شما به اشتراک میگذارد.

قلعه هزارپله | قلعه رودخان

قلعه رودخان یکی از نقاط دیدنی گیلان

قلعه رودخان یکی از نقاط کم نظیر استان گیلان است ، این قلعه ۱۰۰۰ پله از ابتدای ورودی خود تا خود قلعه دارد و طبیعت اطراف این هزار پله از خود قلعه نیز بسیار قشنگ تر است. باران هایی آنجا میبارد که نمیتوانید تصورش را بکنید اگر در یک روز بارانی به آنجا میروید حتما با خود یک پانچو به همراه داشته باشید. در ابتدای ورودی قلعه چندین جا برای اجاره کردن وجود دارد سپس مغازه های خرید سوغاتی و رستوران ها و بعد دیگر میتوانید از طبیعت فوق العاده قلعه رودخان گیلان لذت ببرید.

ماسوله | روستای پلکانی و منظره فوق العاده

ماسوله مکانی مناسب برای مسافرت

خانه های قدیمی و تو در تو ماسوله برروی سقف های یک دیگر ، تپه ی کنار روستا ، منظره از بالای آخرین خانه های روستا ، سوغاتی فروشی های رنگارنگ ، بادهای خنک و مه ماسوله را بی نظیر کرده است . شیرینی های ماسوله مزه ی بهشت میدهد و بوی آن نصف ده را فرا میگیرد و برای کسی مثل من که آش خیلی دوست ندارد ، آش های ماسوله واقعا بی نظیر است. اگر قصد شما مسافرت به گیلان است ماسوله را به هیچ وجه از دست ندهید.

ماسال | راه مارپیچ تا نوک کوه

ماسال مناسب برای کمپینگ و سفر خانوادگی

راه مه آلود ماسال ، کلوچه های محلی ، خانه ی روستایی و مهمان نوازی میزبان ، کلبه های داخل جنگل واقعا ماسال را بی نظیر کرده است. در ماسال برخلاف دو مکان دیگر نیز میتوانید به کمپینگ هم بپردازید چون تا دلتان میخواهد در جنگل جاهای دنج زیاد است .

پیشنهاد میشود مقاله کمپینگ اطراف تهران را مطالعه کنید. اگر این مطلب به شما کمک کرده است ، در زمان اسباب کشی به یاد اتوبار کیمیا باشید.

بازدید : - بار دسته بندی : توصیه‌های اسباب کشی تاريخ : 30 آوریل 2021 به اشتراک بگذارید :
دیدگاه کاربران
    • دیدگاه ارسال شده توسط شما ، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
    • دیدگاهی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با مطلب باشد منتشر نخواهد شد.